Ученици                                            Училище         Учители

 

2017 - 2018г.

-------------------------------------------------------------------------------

Международен турнир по художествена гимнастика "Диляна"
Габриела Недялкова - III място уред по избор
Ивета Дончева - III място без уред, II място уред по избор, II място многобой

-------------------------------------------------------------------------------

XXIV Математически турнир "Д-р Петър Берон"
Георги Иванов Соколов 4б клас - I място с грамота
Никола Даниелов Стефанов 4б клас - II място с грамота
Станислав Данаилов Димов 4б клас - III място с грамота

-------------------------------------------------------------------------------

Републикански турнир по плуване "Златна Добруджа" гр. Добрич.
Сиана Георгиева Каракашева 3б клас - 2 бронзови медала

-------------------------------------------------------------------------------

Съюз на математиците в България секция "Иван Салабашев" - гр. Стара Загора
Георги Иванов Соколов 4б клас - I място с грамота
Станислав Данаилов Димов 4б клас - I място с грамота
Елена Стефанова Стефанова 4б клас - IV място с грамота

-------------------------------------------------------------------------------

Ростислав Николаев Костадинов 3a клас - лекоатлетически турнир
- II място - 300м.
- III място - 60м.

-------------------------------------------------------------------------------

Дея Иванова Стоева 3a клас - I място "Купа България", турнир "Изгряващи звезди" 2017г.

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

2016 - 2017г.

--------------------------------------------------------------------------------

Дигитални компетентности X клас - удостоверения

--------------------------------------------------------------------------------

Зимно математическо състезание "Иван Салабашев" - 25.02.2017г.
Иван Веселинов Точев 3б клас - Грамота
Станислав Данаилов Димов 3б клас - Грамота
Таня Валентинова Вълкова 3б клас - Грамота
Христина Стоянова Тенева 3б клас - Грамота
Никола Даниелов Стефанов 3б клас - Грамота

--------------------------------------------------------------------------------

XXV национален математически турнир "Иван Салабашев" 3.12.2016г.
Станислав Данаилов Димов 3 клас - I място с грамота

--------------------------------------------------------------------------------

Самуил Ясенов Начев 2б клас - 2 златни медала от турнири по баскетбол

--------------------------------------------------------------------------------

Симеон Данаилов Бъчваров 1а клас - Медал 3 място "Коледен турнир 2016" шах

--------------------------------------------------------------------------------

Самуил Ясенов Начев 2б клас - Златен медал Баскетболен фест - Бургас

--------------------------------------------------------------------------------

Христо Анастасов Георгиев 4а клас - Сертификат от Международна математическа олимпиада

--------------------------------------------------------------------------------

Константин Антонов Иванов 4а клас - "Род и памет" свидетелство - I награда

--------------------------------------------------------------------------------
Превантивна програма "Моят свят в моя град"
Ученически парламент - Грамота
Анна-Мария Ангелова - Грамота
Иван Дуков - Грамота
Мария Господинова - Грамота
Енчо Нейков - Грамота
Теодора Христова - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Коледен турнир по лека атлетика
Ростислав Костадинов 2а клас - I място дълъг скок, I място 60м. спринт
--------------------------------------------------------------------------------
Община Ст. Загора - Българска Карате киокушин федерация - Коледен шампион
Симона Чепилева 2а клас - Грамота - I място
Ивет Иванова 3б клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Сдружение на българските начални учители -
Грамоти за учениците от 1, 2, 3 и 4 класове заели първо място
за показани високи художествени умения в състезанието "Аз рисувам".

--------------------------------------------------------------------------------
Ивет Иванова 3б клас - III място с грамота - Международен турнир за купа "Шумен" 20.11.2016г.
--------------------------------------------------------------------------------

XXIII математически турнир "Д-р Петър Берон" 29.10.2016г.
Георги Иванов Соколов 3б клас - I място с грамота
Никола Даниелов Стефанов 3б клас - IV място с грамота
Таня Валентинова Вълкова 3б клас - IV място с грамота
Станислав Данаилов Димов 3 клас - III място с грамота

--------------------------------------------------------------------------------
Лазар Миланов 5б клас - II място флагче с медал
- спортно ориентиране купа КНСБ
--------------------------------------------------------------------------------

Радост Красенова Банчева 2а клас - Диплома бронзов медал "LOCA DANCE MAGIC WORLD" състезание по спортни танци гр. Хасково.
--------------------------------------------------------------------------------
Международен турнир "Математика без граници" - есенен кръг 2016г.
Христо Анастасов Георгиев 4 клас - I място Сертификат и Златен медал
Цветан Цветанов Колев 2 клас - II място Сертификат и Сребърен медал
Валентин Валентинов Глушков 4 клас - II място Сертификат и Сребърен медал
Диляна Николаева Николова 2 клас - III място Сертификат и Бронзов медал
Мария Нейкова Тотева 4 клас - III място Сертификат и Бронзов медал
Димитър Димитров Белинов 2 клас - III място Сертификат и Бронзов медал
Иван Веселинов Точев 3 клас
- III място Сертификат и Бронзов медал
Йоан Николаев Михайлов - III място Сертификат и Бронзов медал
--------------------------------------------------------------------------------
Ростислав Николаев Костадинов 2а клас - III място медал и диплома - 16км. с велосипед
--------------------------------------------------------------------------------
Лазар Миланов 5б клас - III място медал - Трибой "Бодлите на розите"15.10.2016г.
--------------------------------------------------------------------------------
Лекоатлетически уикенд Тракия - 2016г.
Ростислав Николаев Костадинов 2а клас -
15.10.2016г. завоювани медали
- щафета - 1 място златен медал
- 50м. спринт - 2 място сребърен медал
- дълъг скок - 2 място сребърен медал
--------------------------------------------------------------------------------
Анита Вълкова 6 клас - Грамота XII национална олимпиада по География и икономика
--------------------------------------------------------------------------------

Среща-разговор Посветена на 100 години от боевете при Добруджнския фронт
Яна Веселинова Илиева 6б клас - Грамота
Иван Павлов Павлов 6а клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Сиана Каракашева 2б клас - Златен медал плуване
Сиана Каракашева 2б клас - Сребърен медал латиноамерикански танци
--------------------------------------------------------------------------------
Съюз на математиците в България секция "Иван Салабашев" - гр. Стара Загора
Христина Стоянова Тенева 3 клас- Грамота
Георги Иванов Соколов 3 клас - Грамота

Иван Веселинов Точев 3 клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Спортно ориентиране
Лазар Миланов 5б клас - Златен медал - Купа Сливен 2016 М12 средна дължина
Лазар Миланов 5б клас - Златен медал - Купа Банско 2016
Лазар Миланов 5б клас - Бронзов медал - Купа "Сивен" - щафета 2016
--------------------------------------------------------------------------------

 

 

2015 - 2016г.

--------------------------------------------------------------------------------
Отличниците на випуск 2016 (успех над 5,84)
Диляна Миленова Божкова - Отличник випуск 2016
Диляна Митева Трайкова - Отличник випуск 2016
Янна Диянова Тодорова - Отличник випуск 2016
Симона Боянова Боянова - Отличник випуск 2016
Радосвета Тошкова Стоева - Отличник випуск 2016

Радосвета Тошкова Стоева - Отличник ДЗИ Английски език 2016
Зорница Тихомирова Петкова - Отличник ДЗИ Английски език 2016
Цвета Цветанова Четъшка - Отличник ДЗИ Английски език 2016
Цветомир Николаев Янков - Отличник ДЗИ Английски език 2016
Валентина Славова - Отличник ДЗИ Руски език 2016
--------------------------------------------------------------------------------
XXVI Международна научна конференция
Анна-Мария Ангелова - Грамота
Иван Дуков - Грамота
Кристина Атанасова - Грамота
Мария Господинова - Грамота
Мария Миткова - Грамота
Пламена Колева - Грамота
Радослав Ангелов - Грамота
Валентин Глушков - Грамота
Венелин Георгиев - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Рая Николаева Добрева 2а клас - Грамота Млад талант
--------------------------------------------------------------------------------
Ивет Иванова - III място Грамота БККФ
--------------------------------------------------------------------------------
Заключителен турнир по математика - За купата "Ум, белият делфин"
Владимир Николаев Койчев 4 клас - II място Грамота, Купа
Деница Виденова Петкова 4 клас - III място Грамота, Купа
--------------------------------------------------------------------------------
IX Открит турнир по спортна гимнастика "Гимнастика за всички"
Светлана Недева 5а клас - Медал
Симона Боева 5а клас - Медал
София Матева 5а клас - Медал
--------------------------------------------------------------------------------
Симеон Стойчев 2а клас - Медал I място "Турнир по скокове на батут"
Рая Николaева Добрева 2а клас - Грамота, Грамота-специална награда
Ивелин Николаев Стефанов - Грамота
Георги Николаев Стефанов - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------

Теодора Михайлова Лалева 11 клас - Грамота
Катрин Янкова Димитрова 11клас - Грамота, Свидетелство
Маргарет Александрова Александрова 11 клас - Грамота
Симона Минчева Минчева - Диплом
Хрисиана Стоименова Тонева 10 клас - Грамота, Свидетелство

Росита Бисерова Колева 9г клас - Диплом, Свидетелство
Силвия Огнянова Велчева 9г клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Национална олимпиада по Руски език / Бургас - 2016
Алина Попова 11в клас - Грамота
Валентина Славова 12г клас -
Грамота
Симона Минчева 10г клас -
Грамота
Мирослав Вълканов 10г клас -
Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Олимпиада по русскаму язьiку
Алина Попова 11в клас - Диплом
Валентина Славова 12г клас -
 Диплом
Симона Минчева 10г клас -
 Диплом
Мирослав Вълканов 10г клас -
 Диплом 
--------------------------------------------------------------------------------
Съюз на математиците в България секция "Иван Салабашев" - гр. Стара Загора
Георги Иванов Соколов 2б клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Математическо състезание "Европейско кенгуру"
Димитър Димитров Белинов 1 клас - Грамота
Георги Иванов Соколов 2б клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Математически турнир - II кръг "Ум, белият делфин"
Мирена Драгомирова Тотева 2 клас - I място Грамота 
Александър Дианов Жечев 2а клас -
II място Грамота
Владимир Николаев Койчев 4 клас -
I място Грамота
Деница Виденова Петкова 4 клас -
III място Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Радосвета Тошкова Стоева 12а клас - Certificate of Achievement
--------------------------------------------------------------------------------
Математически турнир "Иван Салабашев"

Никола Даниелов Стефанов 2б клас - I място Грамота

Георги Иванов Соколов 2б клас - III място Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Междуучилищно състезание по здравно образование на тема - ”НЯМА РАЗЛИЧНИ! ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА ЗНАЕМ”
Християн Иванов Ников 7а клас - Грамота
Димитър Данаелов Бакалов 7а клас -
Грамота
Теодор Стоилов Гочев 7а клас -
Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Изложба конкурс „Баба Марта бързала, мартенички вързала“
Изложба-конкурс 1а клас -
Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Обединени срещу насилието
УКПППУ СОУ "Максим Горки" -
Грамота
Ученически съвет СОУ "Максим Горки" -
Грамота

--------------------------------------------------------------------------------
Александър Иванов Соколов 6а клас - Сертификат от олимпиада по математика 2015
--------------------------------------------------------------------------------
Медалистите от математически турнир "Математика без граници" - зима 2016г.

Христо Анастасов Георгиев 3а клас - златен медал
Александър Дианов Жечев 2а клас - бронзов медал
Иван Веселинов Точев 2б клас - бронзов медал
Никола Даниелов Стефанов 2б клас - бронзов медал
Лазар Миленов Миланов 4б клас -  бронзов медал
Божидар Тодоров Воев 4б клас - бронзов медал
Стелиан Свиленов Чукуров 4б клас - бронзов медал

--------------------------------------------------------------------------------
Държавно първенство по ски-ориентиране 2016
Лазар Миленов Миланов 4б
 клас - Медал дълга дистанция, Медал средна дистанция
--------------------------------------------------------------------------------
Ана-Мария Сулава 7г клас - Грамота Изложба Коледа
--------------------------------------------------------------------------------
Антоний Орлинов Пашомов 1б клас - Златен медал и купа от турнир по тенис
--------------------------------------------------------------------------------
Конкурс за рисунка "Моят свят без насилие"
Дария-Елинор Маринова 2б клас - Грамота
Никола Стефанов 2б клас - III място Грамота 
--------------------------------------------------------------------------------
Коледен шампион Киоокушин карате за спортен дух 2015г.
Филип Танев 2б клас - Грамота
Ивет Георгиева 2б клас - Грамота
Христо Влайков 2б клас - Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
XXIV Математически турнир "Иван Салабашев"
Христина Стоянова Тенева 2б клас - I място Грамота
Георги Иванов Соколов 2б клас - II място Грамота
Никола Даниелов Стефанов 2б клас - III място Грамота
--------------------------------------------------------------------------------
Рисунка "Сурва, Весела Година"
Йоанна Манчева 3б клас  - Грамота
Виктор Лазаров 1б клас - Грамота
Николай Радулов 3б клас - Грамота по шахмат за деца "Тракийско конче"
--------------------------------------------------------------------------------
Математически турнир "Ум, белият делфин".
Владимир Николев Койчев 4 клас - I място Грамота
Пламена Станимирова Колева 3 клас - II място Грамота
Александър Дианов Жечев 2а клас - I място Грамота
Даниел Росенов Добрев 4 клас - Грамота
Деница Виденова Петкова 4 клас - Грамота
Елица Стилянова Христова 4 клас - Грамота
Теодора Матеева Добрева 4 клас - Грамота|
--------------------------------------------------------------------------------
Международен турнир "Любчо Солачки" по спортна гинастика
Ани Златкова Недева 2а клас - II място греда, III място успоредка и многобой.
--------------------------------------------------------------------------------
Състезание по спортни танци Изгряващи звезди
Габриела Гьонева 2а клас - III място
--------------------------------------------------------------------------------
Медалистите от турнира "Математика без граници"
Христо Анастасов Георгиев 3а клас - сребърен медал
Александър Дианов Жечев 2а клас - сребърен медал
Христина Стоянова Тенева 2б клас - бронзов медал
Никола Даниелов Стефанов 2б клас - бронзов медал
Станислав Данаилов Димов 2б клас - бронзов медал
--------------------------------------------------------------------------------
Турнира "Математика без граници" - Tournament "Mathematics Without Borders"
3б клас - Грамота
Лазар Миланов 4б клас - Спортно ориентиране-Средна / Спортно ориентиране-Спринт /
                                     Ориентиране / Нощно ориентиране I място / Дневно ориентиране /
                                     Спортно ориентиране II място / Varna Summer Cup 2015 II място
Ива Русева 4б клас - Бадминтон / Бадминтон II място
Аделина Загорова - Многобой / I Място без уред / III Място ЕГГ
Дария Спирова - I Място лента / II Място ЕГГ
--------------------------------------------------------------------------------

2014 - 2015г.
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
2013 - 2014г.
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
2012 - 2013г.
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

Други предишни успехи
--------------------------------------------------------------------------------